Ахмет Байтұрсыновтың және «Алаш» қозғалысының басқа да қайраткерлерінің мұрасын насихаттауға бағытталған дөңгелек үстел

2022 жылдың 16 наурызында БО-21-01 академиялық тобының студенттері (6В01303 – «Бастауышта оқытудың педагогикасы мен әдістемесі») Ахмет Байтұрсыновтың және «Алаш» қозғалысының басқа да қайраткерлерінің мұрасын дәріптеуге арналған дөңгелек үстел ұйымдастырды. Студенттер «Алаш Орда» Халық партиясының Әлихан Бөкейхан, Міржақып Дулатов, Мұстафа Шоқай, Ахмет Байтұрсынов сынды қайраткерлері туралы қызықты деректермен және материалдармен бөлісті. Презентациялар мен бейнероликтер қаралып, студенттер талқыланған тақырып бойынша пікір алмасты. Дөңгелек үстел «Тар заман» көркем фильмін көрумен аяқталды.