«Бағалау әдіснамасы және студенттік, ғылыми жұмыстарды плагиат тұрғысынан тексеру» вебинар-тренингі

2022 жылғы 18 наурызда Еуразия гуманитарлық институтында ZOOM платформасы базасында оқытушылар мен студенттерге арналған «Бағалау әдіснамасы және студенттік, ғылыми жұмыстарды плагиат тұрғысынан тексеру» тақырыбында вебинар-тренинг өтті. Plagiat.pl компания өкілдерімен тапсырмалар функционалы, автоматтандырылған есеппен жұмыс істеу, аударылған қарыз алу, код панелі және өз бетінше тексеру сияқты мәселелер қаралды. Плагиатқа қарсы жүйені енгізу студенттерді өз бетінше жұмыс істеуге итермелейді, мәтін жазу дағдыларын дамытады, дереккөздермен тиімді жұмыс істеуді үйренуге көмектеседі және олардың шығармашылық бастауының көрінісін қажет етеді.