ЕАГИ-де онлайн режимде таныстыру аптасы өтті

2021 жылғы 1-7 қыркүйекте Еуразия гуманитарлық институтында онлайн режимде жоғары оқу орны басшылығының бірінші курс студенттерімен кездесулері өтті. Кездесулердің басты мақсаты бірінші курс студенттерін ЖОО әкімшілігімен, топ кураторларымен, студенттік өзін-өзі басқару көшбасшыларымен таныстыру, сондай-ақ Ішкі тәртіп ережелерімен, ЕАГИ жарғысымен, Жоғары оқу орны студенттерінің ар-намыс кодексімен, Академиялық адалдық кодексімен, Оқытудың кредиттік технологиясы бойынша оқу үдерісін ұйымдастыру қағидаларымен және санитарлық-эпидемиологиялық режимді қамтамасыз ету регламентімен таныстыру болды.

Студенттермен кездесуді институттың бірінші проректоры, кандидат психол.ғ.кандидаты, профессор А.Ж. Исмаилов ашты. Бірінші курс студенттерін жаңа студенттік өмірдің басталуымен құттықтап, жоғары оқу орнының тарихы мен жетістіктері туралы айтып берді.

Кездесуге қатысушылар үшін ол ЕАГИ-де оқу үдерісін ұйымдастырудың ерекшеліктеріне ерекше назар аударды, онда студенттер сапалы білім алуы үшін барлық жағдайлар жасалғандығы, бұл болашақта оларға өз саласында бәсекеге қабілетті мамандар болуға көмектесетіндігі туралы айтты.

Бірінші курс студенттерін оқу және ғылыми жұмыс жөніндегі проректор, т.ғ.д., профессор Қ.Ә. Ахметов құттықтады. Ол ЕАГИ-дегі оқу және ғылыми жұмыстың негізгі ережелері туралы айтып, қашықтықтан оқыту технологияларына ерекше назар аударды.

Тәрбие жұмысы жөніндегі проректор, п.ғ.к., профессор Я.Н. Оспанова тәрбие жұмысының басты бағыттарын таныстырып, институтта санитарлық-эпидемиологиялық режимді қамтамасыз ету регламентімен таныстырды.

Таныстырылым апталығы кезінде студенттер алдында: академиялық мәселелер және аккредиттеу жөніндегі департаменттің директоры, ф.ғ.к., профессор С.Б. Загатова; институт деканы, п.ғ.к., доцент Т.Н. Кемайкина; тіркеу бөлімінің басшысы Қ.Т. Байжұманова; ҚБТ орталығының басшысы А.С. Темірғалиева; ЕАГИ инклюзивті білім беруді сүйемелдеу бойынша психологиялық-педагогикалық қызметтің басшысы, магистр А.Т. Аязбаева; кітапхана директоры С.Б. Хамзина; баспасөз орталығының жетекшісі, з.ғ.м., Г.А. Канафина; ЖІК төрағасы, А.Ш. Шакенова; студенттік өзін-өзі басқару көшбасшылары сөз сөйледі. Академиялық ұтқырлық және халықаралық байланыстар жөніндегі үйлестіруші, магистр А.Т. Сандыбаева республиканың, жақын және алыс шетелдердің жоғары оқу орындарында оқу бағдарламаларын таныстырды. Кездесу барысында студенттер сұрақтар қойып, пікір алмасты.

Бірінші курс студенттері үшін танысу күндерін дайындауға және өткізуге тіркеу бөлімінің қызметкерлері мен эдвайзерлер қатысты, олар «Platonus» автоматтандырылған ақпараттық жүйесінің жұмыс

ерекшеліктерімен, пәндерге жазылу рәсімімен, жеке оқу жоспарларын толтырумен таныстырды. Кітапхана қызметкерлері ЖОО кітапханасының қызметтері туралы айтып берді. Көрсетілген кезеңде кураторлық сағаттар өткізілді.

Барлық бірінші курс студенттеріне оқуда табыс, жаңа жетістіктер және барлық бастамаларына сәттілік тілейміз!