2022 жылғы 11 қарашада әл-Фараби атындағы Оқушылар сарайында Еуразия гуманитарлық институтының бірінші курс студенттерін салтанатты түрде студенттер қатарына қабылдау рәсіміне арналған мерекелік іс-шара өтті. Бұрыннан қалыптасқан дәстүр бойынша рәсімнің басында ЕАГИ Әнұраны шырқалды.

ЕАГИ ректоры, психол.ғ.к., профессор А.Ж. Исмаилов және тәрбие жұмысы жөніндегі проректор, п.ғ.к., профессор Я.Н. Оспанова құттықтау сөз сөйледі. Олар студенттерге табысты оқуды, өзекті білім мен практикалық дағдыларды игеруді, студенттер ұжымының өміріне, ғылыми жұмыс пен өндірістік еңбекке белсенді қатысуды тілеген олар өз ісінің сауатты мамандары мен нағыз кәсіпқойлары болуға берілген әрбір мүмкіндікті пайдалануға шақырды. Сондай-ақ, олар Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі ұйымдастырған Жоғары оқу орындары студенттерінің ғылыми-зерттеу жұмыстарының республикалық конкурсының нәтижелерін жариялады.

Салтанатты рәсімге дәстүрлі түрде сахнадан студенттің ант сөздерін айтқан бірінші курс студенттері Қуанышова Іңкәр, Сейфуллин Марат, Ауғанбай Жандаулет, Амангелды Дильназ и Арыстанғали Бекжан қатысты. Ал жоғары курс студенттері, студенттік өзін-өзі басқару көшбасшылары Ауғанбайұлы Бекзат, Баймурзинова Эльвира, Гришукевич Наталья, Балтабай Мирас және Малютина Марина бірінші курс студенттеріне ізгі тілектерін айтты. Институт деканы, п.ғ.к., доцент Т.Н.  Кемайкина бірінші курс студенттеріне студенттік билет пен білім кілтін табыс етті. Содан кейін залда қатысқандардың барлығы Гаудеамус студенттік әнұранын орындады.

Іс-шара соңында бірінші курс студенттеріне шығармашылық, музыкалық және аспаптық құттықтаулар айтылды.

ЖОО басшылығы мен барлық оқытушылар атынан 1 курс студенттерін құттықтаймыз. Болашақ мамандыққа қызығушылықпен және ынта-жігермен жол ашуды, күн сайын ақылмен және қиялмен өмір сүруді, жақсы көңіл-күймен және жоғары ұмтылыстармен өз жеңістеріне ұмтылуға тілектеспіз!