Халықаралық Аудармашы күні

2022 жылдың 30 қыркүйегінде шетел тілдері кафедрасында Халықаралық Аудармашы күнін мерекелеу өтті. Іс-шараның бірінші кезеңі жазбаша аударма конкурсы болды, оның нәтижелері бойынша келесі студенттер марапатталды:

Ахманов Мухамеднур (ПД-20-01 академиялық тобы) – ағылшын тілінен орыс тіліне үздік аударма;

Кадиров Адлет (ПД-20-01 академиялық тобы) – неміс тілінен орыс тіліне үздік аударма;

Байсалакова Маржан және Рамазанова Ажар (ПД-20-01 академиялық тобы) – француз тілінен орыс тіліне үздік аударма;

АI-22-01 академиялық тобы – поэтикалық шығарманың үздік аудармасы.

Іс-шараның екінші кезеңі мерекелік концерт болды. Студенттер сахнада оқытылатын тілдерде түрлі музыкалық және поэтикалық нөмірлерді ұсынды. Барлық спикерлер қатысқаны үшін грамоталар мен естелік сыйлықтар алды.