«Karneval – Fastnacht – Fasching in Deutschland» неміс тілі ауызекі клубының отырысы

Ү.ж. 3 қарашасында «Karneval – Fastnacht – Fasching in Deutschland» («Германиядағы Карнавал») тақырыбында ауызша неміс тілі клубының отырысы өтті, онда студенттер неміс карнавалын өткізудің тарихы мен аймақтық ерекшеліктерін білді.

PhD, доцент Ж.Т. Оспанова және шетел тілдері кафедрасының аға оқытушысы А.К. Алтымбаева жетекшілігімен неміс тілін оқып жатқан «Шетел тілі: екі шетел тілі» және «Аударма ісі» (ИЯ-20-01, ПДТ-20-01, АІ-19-01 топтары) білім беру бағдарламаларының студенттері карнавал туралы бейнесюжеттер мен пікірталастарға белсенді қатысты.

Клуб жұмысына қатысқан қонақтар арасында ЕАГИ деканы, педагогика ғылымдарының кандидаты, доцент Т.Н. Кемайкина болды. Іс-шараның барлық қатысушылары оң қуат алды, ал студенттер неміс тілін білу деңгейін одан әрі арттыруға қосымша ынталандыру алды.