ҚР Ғылым және жоғары білім министрі жанындағы Студенттер Кеңесінің I отырысы

2022 жылғы 15-16 қарашада жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім комитеті Түркістан қаласында Министр Нұрбек Саясат төрағалығымен ҚР Ғылым және жоғары білім министрі жанындағы Студенттер Кеңесінің I отырысын өткізді. Оған республиканың жоғары оқу орындарының студенттік өзін-өзі басқаруының 80-нен астам көшбасшылары кірді.  Еуразиялық гуманитарлық институттың атынан іс-шарада ЖІК төрағасы А. Әбілдина қатысты.

Отырыс барысында қатысушылар студенттік өзін-өзі басқаруды одан әрі дамыту, «100 көшбасшы» сияқты түрлі жобалар, ЖКМ рейтингін құру және еліміздің жоғары оқу орындарының студенттік өзін-өзі басқару, Студенттердің ұлттық одағын құру және т. б. туралы өз көзқарастарымен бөлісті.

Сондай-ақ, кеңес отырысы өтетін күндері «Қазіргі заманғы көшбасшының негізгі дағдылары» тренингі және Түркістан қаласы бойынша экскурсиялар ұйымдастырылды.