Ректорға сұрақ

Сәлеметсіз бе! Мен мектепті бітіріп, ЕАГИ-ге түскім келеді. Сізден мына сұрақтарға жауап беруіңізді сұраймын. Сіздің институтыңызда ректордың гранты бар ма? Оны қалай алуға болады?

– Қайырлы күн! Еуразия гуманитарлық институты жыл сайын күндізгі бөлімде оқуға түсуші және 2019 жылы қабылдау комиссиясына құжаттарын тапсырған студенттерді оқытуға 3 РЕКТОР ГРАНТ ұтыс өткізеді:

1. тегін оқу үшін;
  2. 50% жеңілдікпен;
  3. 25% жеңілдікпен.

ГРАНТТАР ҰТЫСЫНА ҚАТЫСУ ШАРТТАРЫ:

1. СІЛТЕМЕ (→ ССЫЛКА) арқылы алдын ала тіркелу ;
  2. Көрсетілген байланыс дерегіне сәйкес 17 тамыздан 21 тамызға дейін тестіден өтуге жеке сілтеме жіберіледі. Уақыт шегі – 1 сағат
  3. Деректер мен жауаптар кестеге автоматты түрде енгізіледі және нәтижелер жарияланғанға дейін құпия болады.

ЕАГИ ректорының үш грантына ұтыс онлайн-олимпиаданың нәтижелеріне негізделеді. Грант талапкердің өзі қатысып отырса  және 2019 жылдың 22 тамызында EAГИ-дегі қабылдау комиссиясында құжаттары болса ғана беріледі.

Толық ақпарат алу үшін қабылдау комиссиясына хабарласыңыз:

+7 (7172) 56-22-00

+7 (775) 479-34-28 (WhatsApp).