«Халық бірлігі және жүйелі реформалар – елдің өркендеуінің берік негізі» атты мемлекет басшысының Қазақстан халқына жыл сайынғы Жолдауын талқылау

2021 жылдың 16 қыркүйегінде экономикалық және математикалық пәндер кафедрасы онлайн форматта дөңгелек үстел өткізді, онда Президенттің Қазақстан халқына жыл сайынғы Жолдауының негізгі бағыттары талқыланды. Отырыс модераторлары ретінде кафедра оқытушылары: доцент Б.Б. Мажитова және аға оқытушы Ж.Д. Даулетханова сөз сөйледі. Дөңгелек үстел жұмысына «Қаржы» білім беру бағдарламасының 1-3 курс студенттері: Ф. Рузматова, А. Серикпаева, М. Малютина, Г. Абдибекова, Г. Сайлауова және т.б. қатысты.  Кездесуге қатысушылар өз сөздерінде Президенттің Қазақстан халқына үндеуінде айтылған ұстанымын қолдады.