Оқуға түсушілерге арналған ақпарат

Республикалық бюджет қаражаты есебінен білім беру гранттарын тағайындау конкурсына қатысу үшін құжаттарды қабылдау 2021 жылдың 16 шілдесінен басталады және 25 шілдеге дейін онлайн режимде жалғасады. Кеңес алу үшін ЕАГИ виртуалды қабылдау комиссиясына хабарласуыңызға болады.

Білім беру грантын тағайындау конкурсына қатысу үшін 075/У нысанындағы медициналық анықтама талап етілмейтіндігін ескертеміз.

Еуразия гуманитарлық институтына қош келдіңіздер!

Еуразия гуманитарлық институты (ЕАГИ) – астананың зияткерлік және білім беру орталығы, еңбек нарығында сұранысқа ие, кәсіби құзыреттерге, инновациялық тәсілдер мен зерттеу дағдыларына ие жоғары білікті кадрларды даярлауда қоғам мен мемлекеттің қажеттіліктерін қанағаттандыру бойынша жетекші жоғары оқу орындарының бірі.

ЕАГИ 1995 жылы құрылған және бүгінгі күні ол еліміздің үздік мемлекеттік емес жоғары оқу орындарының қатарына кіреді.

Институт қызметінің басты бағыты-қазіргі кәсіби қызмет жағдайында бәсекеге қабілетті білікті мамандар даярлау.

ЕАГИ-де оқу бакалавриат кадрларын даярлаудың келесідей бағыттары бойынша оқытудың күндізгі нысаны (орта және техникалық және кәсіптік білім беру базасында), сондай-ақ күндізгі қашықтықтан оқыту нысаны (техникалық және кәсіптік және жоғары білім беру базасында) бойынша беделді және сұранысқа ие білім алуға мүмкіндік береді:

6В011 — «Педагогика және психология» (Педагогика және психология)
6В012 — «Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту педагогикасы» (Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу)
6В013 —«Пәндік мамандандырылмаған мұғалімдерді даярлау» (Бастауышта оқытудың педагогикасы мен әдістемесі)
6В016 — «Гуманитарлық пәндер бойынша мұғалімдер даярлау» (Тарих)
6В017 — «Тілдер және әдебиет бойынша мұғалімдерді даярлау» (Қазақ тілі мен әдебиеті)
6В017 — «Тілдер және әдебиет бойынша мұғалімдерді даярлау» (Шетел тілі: екі шетел тілі)
6В023 — «Тілдер және әдебиет» (Аударма ісі)
6В041 — «Бизнес және басқару» (Қаржы)
6В042 — «Құқық» (Құқықтану)

Барлық бағыттар бойынша шетел тілін тереңдетіп оқыту мүмкіндігі қарастырылған.

ЕУРАЗИЯ ГУМАНИТАРЛЫҚ ИНСТИТУТЫНА түсу үшін қажетті негізгі құжаттардың тізімі

ЕАГИ-ге қабылдау ережелерімен толық танысу үшін мына сілтеме бойынша өтуіңізге болады: http://eagi.tilda.ws/

«Қаржы орталығы» АҚ-ның кепілдігімен берілетін БІЛІМ БЕРУ КРЕДИТІ