БҰҰ білім, ғылым және мәдениет мәселелері бойынша (ЮНЕСКО) ұйымдастырған «Open and Distance Education» онлайн курсы

8 қыркүйектен 11 қазанға дейін шетел тілдері кафедрасының аға оқытушысы, п.ғ.м., А.М. Сәрсенова және ШТ-19-01 академиялық тобының студенті А. Абдиева Біріккен Ұлттар Ұйымының білім, ғылым және мәдениет мәселелері жөніндегі ұйымы (ЮНЕСКО) ұйымдастырған «Open and Distance Education» онлайн курсынан өтті.

Бұл курс қатысушыларда «Planning lessons and developing content for remote learning», «Distance learning tools» және «Open Distance and Online learning for teachers assessment» мәселелері бойынша онлайн курстарды әзірлеудің практикалық дағдыларын қалыптастыруға бағытталған.

Курс қорытындысы бойынша алған білімдерін қорытынды бағалау, оқытудың тиімділігін талдау жүргізілді; барлық қатысушылар курсты сәтті аяқтағаны үшін сертификаттар алды.