«Мен және менің ортам» тақырыбы бойынша тиімді қарым-қатынастың әлеуметтік-психологиялық тренингі

2022 жылғы 2 қарашада Еуразия гуманитарлық институтының психологиялық қызметінің басшысы А.Н. Қабыл және БО-19-01 академиялық тобының студенті А. Қаржанова «Бастауыш оқытудың педагогикасы мен әдістемесі» білім беру бағдарламасының 1 курс студенттері үшін өзара іс-қимылдың оң дағдыларын алу және қарым-қатынастағы кедергілерді жою мақсатында (БО-22-01 академиялық тобы)  «Мен және менің ортам» тақырыбындағы тренинг өткізді. Тренинг барысында студенттер командалық коммуникация дағдыларын арттыруға және басқа адамдарды жақсы түсінуге ықпал ететін жаттығуларға қатысты. Тренингке қатысушылар тренингке қатысқанына риза болды.