6В01303 – «Бастауышта оқытудың педагогикасы мен әдістемесі» білім беру бағдарламасының студенттеріне арналған қонақ дәрісі

2023 жылғы 15 ақпанда Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетімен және А. Қ. Құсайынов атындағы Еуразия гуманитарлық институтымен ынтымақтастық туралы шарт негізінде «Жалпы білім беретін мектептің жұмыс жүйесіне олимпиадалық білім беруді енгізудің виртуалды форсайт-зертханасы» жобасы бойынша зерттеу материалдарын практикаға енгізу мақсатында PhD А.Б. Дошибеков және п.ғ.д., профессор М.А. Абсатова 6В01303 – «Бастауышта оқытудың педагогикасы мен әдістемесі» білім беру бағдарламасының студенттеріне «Олимпиадалық білім беру» және «Инновациялық цифрлық ортадағы білім беруді басқару» тақырыптары бойынша қонақ дәрістер оқыды.