А. Қ. Құсайынов атындағы Еуразия гуманитарлық институты студенттерінің қатарына бірінші курс студенттерін салтанатты түрде қабылдау

2023 жылғы 27 қазанда А.Қ. Құсайынов атындағы Еуразия гуманитарлық институты студенттерінің қатарына бірінші курс студенттерін салтанатты  түрде  қабылдау рәсіміне арналған мерекелік іс-шара өтті. Бұрыннан қалыптасқан дәстүр бойынша рәсімнің басында ЕАГИ Әнұраны шырқалды.

Әлеуметтік-экономикалық мәселелер жөніндегі проректор, п.ғ.к., профессор С. С. Оспанов және тәрбие ісі жөніндегі проректор, п.ғ.к., профессор Я. Н. Оспанова құттықтау сөз сөйлеп, студенттерге оқу жолында табыс тілеп, оларды оқуға жауапкершілікпен қарауға, белсенділік пен бастамашылдық танытуға шақырды.  Сондай-ақ, олар Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі ұйымдастырған Жоғары оқу орындары студенттерінің ғылыми-зерттеу жұмыстарының республикалық конкурсының нәтижелерін жариялады.

Салтанатты рәсімге бірінші курс студенттері: Ерланұлы Алишер, Аманова Нұрәсем, Баян Ағлан, Мамедов Роман және Болатов Алмас қатысты. Олар дәстүрлі түрде сахнадан студенттің ант сөздерін айтты.  Ал студенттер –жоғары курс студенттері, студенттік өзін-өзі басқару көшбасшылары: Абдрахманова Альмира, Салимжуаров Гани, Абдуалиев Жансерик, Абдибекова Гулим және Брюхова Полина бірінші курс студенттеріне тілек сөздерін айтты.  Институт деканы, п.ғ.к., доцент Т.Н.  Кемайкина жаңадан келген бірінші курс студенттеріне студенттік билет пен білім кілтін табыс етті. Содан кейін залда қатысқандардың барлығы Гаудеамус студенттік әнұранын орындады.

Іс-шара соңында бірінші курс студенттеріне шығармашылық, музыкалық және аспаптық құттықтаулар айтылды. ЕАГИ оқытушылары Л. В. Волкованың қазақ тілінде «Қазақ вальсі» және Л. Н. Дауренбекова мен Баянғали Ғалымжанұлының «Ұстазым» әнінің орындалуы есте қаларлық сәттердің бірі болды.

ЖОО басшылығы мен барлық оқытушылар атынан 1 курс студенттерін құттықтай отырып, болашақ мамандығы үшін қажетті дағдыларды игеруге, қызығушылықпен және ынта-жігермен, жақсы көңіл-күймен және өз жеңістеріне қарай жылжуға жоғары ұмтылыстармен ұмтылуға тілектеспіз!