А.Қ. Құсайынов атындағы Еуразия гуманитарлық институтында «Менің жетістігім – менің нәтижем» атты дебаттық турнир өткізілді

2024 жылғы 16 қыркүйекте ЕАГИ Студенттік парламентінің дебат қозғалысының фракциясы, Жастар ісі жөніндегі комитет, «Verum» пікірсайыс клубы «Менің жетістігім – менің нәтижем» атты дебаттық турнир өткізді.

Келесі қатысушылар:

• 1-орын – Серик Азия («Педагогика және психология» білім беру бағдарламасы, ПП-22-01 академиялық тобы);
  • 2-орын – Кадырханова Дина («Шетел тілі: екі шетел тілі» білім беру бағдарламасы, ИЯТ-23-01 академиялық тобы);
  • 3-орын – Анишева Аида («Педагогика және психология» білім беру бағдарламасы, ППТ-23-01 академиялық тобы) пікірсайыс турнирінің жеңімпаздары болып танылды.

Келесі номинациялар бойынша:

– «Үздік төреші» – Нурпеисова Дарина («Шетел тілі: екі шетел тілі» білім беру бағдарламасы, ИЯТ-23-01 академиялық тобы);
– «Үздік спикер» – Серик Азия («Педагогика және психология» білім беру бағдарламасы, ПП-22-01 академиялық тобы) танылды.

Барлық жеңімпаздарға сондай-ақ пікірсайыс турнирінің ұйымдастырушысы, ЕАГИ Студенттік Парламентінің президенті Ерғалиева Аяға («Шетел тілі: екі шетел тілі» білім беру бағдарламасы, ИЯ-21-01 академиялық тобы)   грамоталары мен бағалы сыйлықтары табыс етілді.