Ағылшын тілінен III Халықаралық интернет-олимпиада (IIOE – 2024)

2024 жылғы 11 сәуірде «Шетел тілі: екі шетел тілі» білім беру бағдарламасының 1-2 курс студенттері (ИЯ-23-01, ШТ-22-01, ШТ-22-02 академиялық топтары) Түркіменстан мен шетелдегі жоғары оқу орындарының тілдік және тілдік емес мамандықтары студенттерінің арасында өткен ағылшын тілі бойынша III Халықаралық интернет-олимпиадаға (IIOE-2024) қатысты. Олимпиаданы Довлетмаммеда Азади атындағы Түрікмен ұлттық әлем тілдері институты ұйымдастырды.

Олимпиада Довлетмаммеда Азади атындағы Түрікмен ұлттық әлем тілдері институтының www.datmddi.edu.tm ресми сайтында тестілеу түрінде өтті.

Олимпиада қорытындысы бойынша Бурумбаева Фарида (ШТ-22-01 академиялық тобы), Юсупов Алемхан (ИЯ-23-01 академиялық тобы) 1-орын, Омар Гульназ (ИЯ-23-01 академиялық тобы) – 2-орын алды. Ғылыми жетекшісі: аға оқытушы А.М. Сарсенова.