Ашық есік күні – институт өміріндегі ерекше күн

Ағымдағы жылдың 29 ақпанында А. Қ. Құсайынов атындағы Еуразия гуманитарлық институтында Астана қаласы мен қала маңындағы мектептер мен колледждердің түлектері үшін Ашық есік күні өтті.

Мектептер мен колледждердің 400-ден астам түлектері біздің ЖОО-да оқу мүмкіндіктері мен перспективалары туралы өзекті ақпарат алды. Білім беру бағдарламалары, оқыту және қабылдау, гранттар мен жеңілдіктер туралы білдік.

Институт қабырғасында ЕАГИ жетекші ғалымдарымен кездесулер мен мастер-кластары өтті. Болашақ талапкерлер біздің институттың оқытушылар құрамымен, әкімшілігімен және студенттерімен танысты.

Қонақтар институт бойынша экскурсия өткізді. Бұл ЕАГИ-де оқудың толық бейнесін қалыптастыруға, студенттердің оқу жағдайларын көруге мүмкіндік берді.

Талапкерлер өздерін қызықтырған: білім беру қызметін жүргізу құқығына аккредиттеу мен лицензияның болуы, оқу шарттары, ең төменгі өту балы, оқу құны, грант алу мүмкіндігі, жатақханада тұру және т. б. сұрақтарға жауап алды.