Қазақстан Республикасындағы 2030 жылға дейінгі Отбасылық және гендерлік саясат тұжырымдамасын түсіндіру бойынша кураторлық сағат

2023 жылғы 15 ақпанда заң пәндері кафедрасының аға оқытушысы, з.ғ.м. А.Э.  Тортаева 2030 жылға дейін Қазақстан Республикасындағы Отбасылық және гендерлік саясат тұжырымдамасын түсіндіру бойынша ЮК-20-01 академиялық тобында (3-курс, «Құқықтану» білім беру бағдарламасы) кураторлық сағат өткізді. Іс-шара барысында куратор отбасылық құндылықтардың дамуы, гендерлік әділеттілік және еліміздегі теңдік туралы айтып берді. Студенттер сонымен қатар отбасының қоғамдағы рөлін, ата-аналардың балалар алдындағы міндеттерін, тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандарының құқықтары мен заңды мүдделерін арттыру мәселелерін талқылады.