«Бастауышта оқытудың педагогикасы мен әдістемесі» білім беру бағдарламасының студенттері халықаралық конференцияға қатысты

2021 жылдың 6 сәуірінде И.С. Тургенев атындағы Орлов мемлекеттік университеті (Ресей) базасында «Ұлттық құндылықтар тұлғаның базалық мәдениетін қалыптастырудың негізі ретінде» атты халықаралық студенттік ғылыми-практикалық онлайн-конференция өтті.

Конференцияға «Бастауышта оқытудың педагогикасы мен әдістемесі» білім беру бағдарламасының студенттері қатысты: Зоммерфельд Дарья –ПМНО-17-01 тобының студенті, ғылыми жетекшісі п.ғ.к., доцент Нақыпбекова Р.У. және Хаметова Фарида – ПМНО-18-01 тобының студенті, ғылыми жетекшісі п.ғ.к., доцент Изделеуова А. Б.

Біздің студенттердің баяндамалары өзекті, мазмұнды деп атап өтілді және РҒДИ-да индекстелетін арнайы шығарылымға жариялауға ұсынылды.