«Бастауышта оқытудың педагогикасы мен әдістемесі» мамандығы бойынша академиялық ұтқырлық бағдарламасы басталды

«Бастауышта оқытудың педагогикасы мен әдістемесі» мамандығының екінші курс студенттері Әкіміш Дина мен Есинбекова Мулкарат Алматы қаласында Абай атындағы қазақ ұлттық педагогикалық университетінде академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша оқып жатыр.

Студенттерді қала жылы қысымен, жайдары тұрғындарымен қарсы алып, ерекше әсер қалдырды. Студенттер оқу үдерісіне бірден енді, ал жаңа студенттік топ оларға көмектесіп, қолдау көрсетті.

Біздің студенттеріміз XXVIII Бүкіләлемдік Универсиаданың ашылуына арналған ғаламат үлкен көріністің куәгерлері болды. Қазақстан Республикасы Президентінің Универсиаданың қатысушыларына арнаған құттықтау сөзі, спортшылар мен олимпиада чемпиондарының айтқан сөздері олардың жүректеріне үлкен әсер қалдырды!