Білім беру гранттарына сертификаттар табыс ету

2022 жылғы 16 қыркүйекте ЕАГИ ректоры, профессор А.Ж. Исмаилов және институт студенттері Нұр-Сұлтан қаласының әкімі А.С. Кульгиновтің елорданың жоғары оқу орындарында оқу үшін білім беру гранттарына мектеп түлектеріне сертификаттар тапсыру рәсіміне қатысты.   Білім гранттарын Еуразия гуманитарлық институтының келесі студенттері:

1. Абдурахмонова Зарнигор («Бастауышта оқытудың педагогикасы мен әдістемесі» білім беру бағдарламасы»)
  2. Әуелбек Сабина Бақытжанқызы («Қазақ тілі мен әдебиеті» білім беру бағдарламасы»)
  3. Бугенбаева Нурай Ерланқызы («Шетел тілі: екі шетел тілі» білім беру бағдарламасы)
  4. Қанатқызы Жанель («Бастауышта оқытудың педагогикасы мен әдістемесі» білім беру бағдарламасы») алды.