Білім күніне арналған салтанатты іс-шара

2024 жылдың 1 қыркүйегінде А. Қ. Құсайынов атындағы Еуразия гуманитарлық институтында білім күніне арналған митинг өтті. Қатысушыларға институт ректорының м.а., профессор Н.Т. Нығыманова құттықтау сөз сөйлеп, барлығын жаңа оқу жылының басталуымен құттықтап, оқытушыларға кәсіби жетістіктер, студенттерге оқу жолында табыс тіледі. Институт деканы, доцент Т.Н. Кемайкина студенттерді 2024-2025 оқу жылының бірінші семестріне ҚР Президентінің атаулы стипендияларының тағайындалуымен таныстырды. ҚР Президентінің стипендиясының иегерлері:

1. Аскаров Д. К. – ПП-21-01 академиялық тобының студенті;
  2. Кропотина Е. В. – НО-22-01 академиялық тобының студенті;
  3. Құламан А. Қ. – ШТ-22-01 академиялық тобының студенті.

Сондай-ақ, 2023-2024 оқу жылының қорытындысы бойынша «Жылдың үздік студенті – 2024» номинациясы бойынша:

1. Ауганбай Ж.  – Т-22-01 академиялық тобының студентіне;
  2. Құламан А. Қ. – ШТ-22-01 академиялық тобының студентіне;
  3. Мамметовой Д. К. – ЮРТ-22-01 академиялық тобының студентіне;
  4. Өмірбай А. ҚТ-21-01 академиялық тобының студентіне дипломдар табысталды.

«Жылдың үздік кураторы – 2024» номинациясы бойынша

1. Балжанова А. К. ЮР-23-01 академиялық топтың кураторы, заң пәндері кафедрасының аға оқытушысы;
  2. Балтабаева А. Т. БОТ-23-01, БО-23-01 педагогика кафедрасының аға оқытушысы, академиялық топтардың кураторы;
  3. Кожахметова А. Г. – Қ-21-01, Қ-23-01 академиялық топтардың кураторы, экономикалық және математикалық пәндер кафедрасының аға оқытушысы;
  4. Сарсенова А. М. ШТ-22-01, ШТ-22-02 академиялық топтардың кураторы, шетел тілдері кафедрасының аға оқытушысы танылды;

«Жылдың үздік академиялық тобы – 2024» номинациясы бойынша

1. ЮР-21-01 академиялық тобына (куратор Канафина Г.А., староста Кустаубаева Т.А.);
  2. ШТ-23-01 академиялық тобына (куратор Букембаева Г.Е., староста Оразбекова Г.К.);
  3. Ф-23-01 академиялық тобына (куратор Мажитова Б.Б., староста Жакупова А.А.);
  4. Т-22-01 академиялық тобына (куратор Еслямова А.З., староста Тілекқабылқызы Н.) берілді;

«Жылдың үздік старостасы» номинациясы бойынша

Тілекқабылқызы Нұрай, Т-22-01 академиялық тобының бастығына берілді;

«Кітапхана қызметтерінің белсенді пайдаланушысы – жыл оқырманы» номинациясында

Чурбаков Никита, ЮРТ-23-01 академиялық тобының студентіне берілді.

Сондай-ақ, ректор білім беру грантын беру бойынша конкурстың жеңімпаздары марапатталды; олар: С.Р. Акчурина (тегін оқуға арналған грант), М. А. Жантасова (оқу ақысын төлеуге 50% жеңілдікпен оқыту), Ғ. М. Сайлау. (оқу ақысына 25% жеңілдікпен оқыту).

Іс-шараның маңызды сәті институт негізін қалаушы А.Қ. Құсайыновтың мемориалдық тақтасына номинациялардың жеңімпаздары ретінде гүл шоқтарын қою болды.

Институт оқытушылары мен студенттерін әлеуметтік-экономикалық мәселелер жөніндегі проректор, профессор С.С. Оспанов, тәрбие жұмысы жөніндегі проректор, профессор Я.Н. Оспанова, кафедра меңгерушілері: профессор К.З. Идрисов, доцент Л.В. Волкова, PhD А.Е. Алимбаев құттықтады.

Жарқын музыкалық және шығармашылық нөмірлер осы іс-шараны безендірді.