Біздің студенттерімізге «Ең үздік еріктілер жобасы» номинациясында қолдау көрсетейік!

Бүгін, 8 сәуір күні, Астана қаласында «Жастар жалыны-2016» студенттік фестивалі басталды. Ол төрт жыл бойы Астананың ең екпінді және шығармашыл жастарының өкілдерін жинайды.  Біздің институтымыздың намысын «Үздік еріктілер жобасы» номинациясында бірінші болып Мәжит Айжан және Шаирманова Ақнұр қорғайды.

Естеріңізге сала кетейік, сәуір айының 8-13 күндері аралығында, Астанада ҚР Тәуелсіздігінің 25-жылдығына арналған, студенттік жастар арасында «Жастар Жалыны — 2016» атты ірі ауқымды іс-шара өтеді. Біздің институтымыздан фестивальға 10 номинацияға қатысатын, 70-тен астам студент қатысады. Біздің студенттерімізге қолдау көрсетіп, оларға жеңіс тілейміз!