ЕАГИ-де «ЕАГИ сұлтаны мен сұлуы – 2016» таңдалды

Халықаралық айелдер күні 8 наурызды атап өтіп, ЕАГИ студенттері институттың шығармашылық өміріне белсене қатысуларын жалғастырды. Біздің жоғары оқу орнымызда 11 наурызда «ЕАГИ Сұлтаны мен Сұлуы – 2016» конкурсы өтті. Қазылар алқасы:

• «Ару Models» сән агенттігінің директоры — Сүйіндікова Айгерим.
  • Астана қ. Жастар қанатының төрағасы – Шакабаев Серғазы.
  • «Астана аруы –2012» конкурсының жеңімпазы және «Қазақ аруы- 2014» — Ерғазы Аяулым.
  • Астана қ. Жастар саясаты Басқармасының бас маманы –Тастемір Ақұлан.
  • PR маман, «ОК-Models» сән агенттігінің скаут-директоры – Умурзаков Темірлан.
  • Л.Н.Гумилев атындағы еуразия гуманитарлық университетінің жастар саясаты Орталығының Төрағасы – Орманша Заңғар.

Іс-шараны шақырылған қонақ – халықаралық, республикалық конкурстардың, «Қазақстан дауысы-2015» конкурсының жеңімпазы — Хайролда Мұратбек салтанатты түрде ашты.

«ЕАГИ Сұлтаны мен Сұлуы» дәрежесіне үміткерлер келеси номинацияларда сайысқа түсті: дефиле, визитка, таланттар конкурсы, комильфо.

Марапаттау рәсімін тәрбие ісі жөніндегі проректор, п.ғ.к., доцент Оспанова Ярослава Николаевна ашты. Өз сөзінде проректор ЕАГИ-дің Жастар ісі жөніндегі комитетіне концерттің сәтті ұйымдастырылып, өткізілгені үшін алғыс білдіріп, іс-шараның жүргізушілері Тұрсынбеков Ілияс пен Ахметов Ирамға және қоюшы-режиссер Қайроллаева Зумратқа алғыс хаттар табыстады. Конкурс соңында номинаттар келесі номинацияларда диплом және жеңімпаздар ленталарымен марапатталды:

«Көрермендер көзайымы» Сұлтаны мен Сұлуы — Еділов Бейбіт және Қанатова Тәттігүл.

«Кербездік» Сұлтаны мен Сұлуы — Қажаипов Әди және Аубакирова Айгерим.

«Комильфо» Сұлтаны мен Сұлуы — Идоятов Кенжетай және Сайлаубай Арайлым.

«Fashion» Сұлтаны мен Сұлуы — Жумашев Самат және Дюмаева Валерия.

«Талант» Сұлтаны мен Сұлуы — Суженов Арсен және Амангелді Үміт.

«Голливуд күлкісі» Сұлтаны мен Сұлуы — Ыбрайым Алдияр және Кумакова Мадина.

«Әсемдік» Сұлтаны мен Сұлуы — Нұрдоллаев Сұлтан және Жунусбекова Айнур.

«Подиум» Сұлтаны мен Сұлуы — Сұлтанбеков Бақытжан және Жарқынбек Гүлнұр.

Болельщики в зале бурными аплодисментами поддержали победителей конкурса, которыми стали: Залдағы жанкүйерлер жеңімпаздарды ду қол шапалақпен қолдады:

Гран при «ЕАГИ Сұлтаны мен Сұлуы –2016» — Жумашев Самат және Дюмаева Валерия

І вице «ЕАГИ Сұлтаны мен Сұлуы –2016» — Идоятов Кенжетай және Сайлаубай Арайлым

ІІ вице «ЕАГИ Сұлтаны мен Сұлуы –2016» — Суженов Арсен және Амангелді Үміт

ІІІ вице «ЕАГИ Сұлтаны мен Сұлуы –2016» — Нұрдоллаев Сұлтан және Жунусбекова Айнур.

Барлық конкурсанттарға бағалы сыйлықтар беріліп, ал жеңімпаздарға «Окей Models» және «Ару Models» сән агенттігі мастер-класына сертификаттар табыс етілді.