ЕАГИ-де «Педагогикалық олимпиада – 2016» аяқталды

2016 жылдың 20 тамызында Үшінші педагогикалық олимпиаданың қорытындысы шығарылды. Алты команданың арасындағы жарыстар өте қарқынды болды.

Төрт конкурс қорытындысы бойынша бірінші орынды «Бірлік» командасы (Педагогика және бастапқы оқыту әдістемесі, 3-курс) және «Инсайт» командасы (Педагогика және психология, 2-курс) жеңіп алды.

Екінші орынды «Педагогика және психология» мамандығының 3-курс студенттерінің «Алау» және «Арналған» командалары бөліп алды. Үшінші орынды екінші курс студенттері «Иностранки» («Шетел тілі: екі шетел тілі» мамандығы) және «Жалын» («Қазақ тілі мен әдебиеті» мамандығы) командалары иеленді. Жеңімпаздарды тәрбие ісі жөніндегі проректор, п.ғ.к., доцент Я.Н. Оспанова және педагогика кафедрасының меңгерушісі, п.ғ.д., профессор Б.С. Сарсекеев құттықтап, бағалы сыйлықтар сыйлады.