ЕАГИ-де студенттер үйінде тұратын студенттердің жиналысы өтті

2023 жылғы 18 ақпанда педагог-тәрбиеші Б.Ш. Кадринаның қатысуымен жатақханада тұратын студенттердің жиналысы өтті.

Күн тәртібінде «Шетел тілі: екі шетел тілі» білім беру бағдарламасының 4-курс студенті Г.Бейсенбаеваның осы кезеңде өңірде өндірістік практикадан өтуіне байланысты студенттік кеңестің төрағасын қайта сайлау туралы мәселе тұрды.

Студенттердің жалпы бірауыздан дауыс беруімен студенттік кеңестің төрағасы болып «Шетел тілі: екі шетел тілі» білім беру бағдарламасының 1-курс студенті Т. Өмірбек сайланды. Г. Бейсенбаева жаңадан құрылған төрағаға сәттілік тілеп, студенттік кеңеске бірлескен жемісті жұмысы үшін алғысын білдірді.

Жиналыста басқа да мәселелер, атап айтқанда, жатақханада тұру ережелері, өз бөлмесінде де, жалпы жатақханада да тәртіп пен тазалықты сақтау, жеке гигиена және т. б. қаралды және талқыланды.

Студенттер сұрақтар қойып, оларға толық жауаптар алды.