ЕАГИ-де Студенттер күні

2022 жылдың 2 желтоқсанында Еуразия гуманитарлық институтының қабырғасында студенттер Студенттер күні мерекесін атап өтті. Дәстүр бойынша, конференц-залда концерттік бағдарлама ұйымдастырылды, оның басында ЕАГИ Әнұраны шырқалды.

Тәрбие ісі жөніндегі проректор, п.ғ.к., профессор Я.Н. Оспанова құттықтау сөз сөйлеп, түлектерге – студенттік өзін-өзі басқару көшбасшыларына институттың қоғамдық өміріне белсенді қатысқаны, іс-шараларды ұйымдастырғаны және өткізгені үшін ЕАГИ ректорының алғыс хаттарын табыс етті.

Концерттік бағдарламада студенттер дайындаған түрлі нөмірлер: «Қызыл жебе» театр үйірмесінен вокалдық, шығармашылық театрлық қойылымдар, музыкалық және аспаптық нөмірлер, ЕАГИ заманауи би студиясынан отты билер орындалды. Концерт студенттердің шоғырлануы мен ынтымақтастығы идеяларын көрсетті. Әр нөмір эмоциялар мен сезімдерге, достық пен бейбітшілік тақырыбына толы болды.

Біздің студенттерге студенттік жылдар олардың өмірінің жарқын парағы болуын тілейміз!