ЕАГИ-дің бірінші курс аруы

Сен Еуразия гуманитарлық институтының 1-курс студентісің бе? Сен өз мамандығыңды зерделі түрде таңдадың ба? Бірінші дәрежелі маман болғың келе ме? Онда біз де сенімен танысқымыз келеді!

Астана қаласының City01.kz сайты Еуразия гуманитарлық институтымен бірлесіп «ЕАГИ-дің бірінші курс аруы» онлайн-конкурсын жариялайды.

Конкурстың шарты:

1. Қатысушы Еуразия гуманитарлық институтының 1-курс студенті болуы керек.

2. Тақырыптар бойынша фото әкелуі тиіс:

• Портреттік фото
  • Мен достарыммен бірге
  • Менің хоббиім

3. Өзің туралы шағын әңгіме жазу (1 баспа бетке дейін) және «Неге ЕАГИ?» сұрағына жауап беру.

4. Конкурс 18 қыркүйекте басталады, сондықтан өтінім 2018 жылғы қыркүйектің 11-нен 18-не дейін қабылданады.

5. Материалдар 17 қыркүйекке дейін 1@city01.kz электрондық поштасына «ЕАГИ-дің бірінші курс аруы» белгісімен жіберілуі тиіс.

Онлайн дауыс беру 2018 жылдың 18 қыркүйегінен 22 қазанына дейін жүргізіледі.

Қорытынды 23 қазан айына дейін шығарылады. Марапаттау Еуразия гуманитарлық институты Студенттікке қабылдау рәсімінде өткізіледі.