ЕАГИ Ұстаздар күнін атап өтті

2023 жылғы 5 қазанда А.Қ. Құсайынов атындағы Еуразия гуманитарлық институтында кәсіби мереке – Мұғалімдер күніне арналған мерекелік іс-шара өтті.

Іс-шараны институт ректоры, профессор А.Ж Исмаилов ашып, әріптестерін мерекемен шын жүректен құттықтады.

Ұстаздар күніне орай А.Ж. Исмаилов Қ. А. Арыстанованы Қазақстан Республикасы Жоғары оқу орындары қауымдастығының А. Байтұрсынов атындағы күміс медалімен және Студент жастарды тәрбиелеу мен тәрбиелеуге қосқан үлесі үшін «Аманат» партиясының алғыс хатымен марапаттады. «Аманат» партиясының алғыс хаттарын ЕАГИ-дің тағы 4 оқытушысы: А. С. Қожахметова, С. Е. Давлетова, Е. В. Крушинская және А. Т. Сандыбаева алды.

ЕАГИ оқытушыларына студенттерден жылы және шынайы құттықтау сөздер айтылды. Сондай-ақ, мұғалімдерге музыкалық, би, поэтикалық қойылымдар түріндегі шығармашылық нөмірлер орындалды, олар барлығына ұмытылмас мереке сыйлады.