Еуразия гуманитарлық институтында Ашық есік күні өтті

2022 жылғы 7 сәуірде Еуразия гуманитарлық институтының конференц-залында Ашық есік күні өтті. Болашақ талапкерлер білім беру бағдарламалары туралы толық ақпарат алуға, институттың тарихын білуге, оқытушылармен және студенттермен әңгімелесуге және өздерін қызықтыратын сұрақтар қоюға келді.

Ашық есік күні – ЕАГИ-дегі басты оқиғалардың бірі. Іс-шараның негізгі мақсаты – мектеп оқушылары мен олардың ата-аналарын институтпен, кафедралармен және білім беру бағдарламаларымен таныстыру, оқу шарттары мен оқуға түсу ережелері, институттың артықшылықтары, студенттердің кәсіби практикасы және жоғары оқу орнын бітіргеннен кейін жұмысқа орналасу келешегі туралы айтып беру.

Қатысушыларға құттықтау сөздерімен ЕАГИ ректорының м.а., п.ғ.к., профессор А.Д. Исмаилов, оқу және ғылыми жұмыс жөніндегі проректор, т.ғ.к., профессор Қ.Ә. Ахметов, тәрбие жұмысы жөніндегі проректор, п.ғ.к., профессор Я.Н. Оспанова, ЖІК төрайымы А. Шакенова, қабылдау комиссиясының жауапты хатшысы А.К. Жантаева ЖОО мен мамандықты таңдаудың басым маңыздылығын атап өтті, институттағы оқудан тыс қызмет туралы ақпаратпен бөлісті және ЕАГИ студенттік өмірі туралы таныстырылымды ұсынды. Студенттердің жарқын шығармашылық нөмірлері іс-шараны безендірді.

Одан әрі қонақтарды кафедраларға шақырды, онда олар қызығушылық тудыратын бағыттардағы білім беру бағдарламаларының ерекшеліктерін толығырақ біле алды. Сондай-ақ кафедраларда жоғары курс студенттері презентациялармен сөз сөйледі, ал бірінші курс студенттері өздерінің оқуға түсу тәжірибесі, оқу ерекшеліктері және өздері үшін көретін келешектері туралы айтты.

Еуразия гуманитарлық институты ашық есік күнінде қосылғандардың барлығына алғыс білдіреді!