Еуразия гуманитарлық институтында бірінші курс студенттеріне арналған игілікті ниет пен таланттар аллеясы өтті

Cтуденттік жылдары жаңа нәрселерді үйренуге, қабілеттерін дамытуға және таланттарын жетілдіруге көп мүмкіндік бар. Әрбір студент бұл уақытты көңілді және пайдалы өткізіп, сүйікті ісімен айналыса алады.

2022 жылдың 5 қыркүйегінде Еуразия гуманитарлық институтында институт кафедралары, Жастар ісі жөніндегі комитет, Студенттік Парламент, студенттік клубтар мен қызығушылық үйірмелері бірінші курс студенттеріне арналған ізгі ниет пен таланттар аллеясын өткізді. Жаңа студенттер ғылыми, шығармашылық, спорттық, қоғамдық және бос уақытты өткізу бағыттарының барлық түрлерімен танысты. Ұлдар мен қыздар өздеріне ұнайтын нәрсені таңдап қана қоймай, жаңа нәрсені үйренуге, көшбасшылық қасиеттерін анықтауға мүмкіндік алды. Ал, ән айта алатын, би билейтін, актерлік және шешендік шеберлігі бар барлық адамдар жоғары курс студенттерінің тату командасына қосылды, олар бізді өз таланттарымен қуантады, сонымен қатар әртүрлі фестивальдарда, конкурстар мен жарыстарда ЕАГИ-дің атынан қатысады.

Бірінші курс студенттері дәстүрлерді өзгерткен жоқ. Біздің институт жаңа жарқын талантты, креативті студенттермен толықты!