ЕУРАЗИЯ ГУМАНИТАРЛЫҚ ИНСТИТУТЫНЫҢ ҚҰРМЕТТІ СТУДЕНТТЕРІ!

2022-2023 оқу жылының екінші семестрінде (көктемгі) ішкі және сыртқы академиялық ұтқырлық бойынша қатысуға ниет білдіргендердің барлығының өтінімдерін қабылдау және құжаттарын жинау жарияланады. Өтінішті 10 қазаннан 30 қарашаға дейін – ішкі академиялық ұтқырлық үшін және 10 қазаннан 18 қарашаға дейін – сыртқы академиялық ұтқырлық үшін жазуға болады. Толық ақпарат алу үшін академиялық ұтқырлық жөніндегі үйлестіруші Айгүл Талғатқызына хабарласуға болады. Серіктес ЖОО-ларды ЕАГИ сайтынан көруге болады – www.egi.edu.kz  – ынтымақтастық қойындысы бұдан әрі академиялық ұтқырлық бұдан әрі серіктес ЖОО.

Академиялық ұтқырлық конкурсына қатысу үшін қажетті құжаттар

• білім алушының өтініштері;
  • жеке куәліктің немесе төлқұжаттың көшірмесі;
  • оқыту туралы келісім;
  • ұсыныс хат;
  • транскрипт;
  • студенттің жеке оқу жоспары;
  • 086/у медициналық анықтама (флюорография суреті) немесе 082/у (шетелге шығатындар үшін);
  • тілдерді білу туралы сертификат (ағылшын тілі – IELTS, TOEFL; түрік, испан, неміс және т. б. – В2 және одан жоғары деңгейде тілді білу туралы сертификат) бар болса (шетелге шығатындар үшін);
  • ата-аналардың жазбаша келісімі;
  • 3х4 фото, 3 дана.