«Филология» бағыты бойынша 1-курс магистранттарының есептік конференциясы

2021 жылдың 18 наурызында М.В. Ломоносов атындағы ММУ Қазақстан филиалының «Филология» бағытының «Орыс тіл шет тілдік аудиторияда» бағдарламасы бойынша оқитын 1-курс магистранттары практикасының қорытындысы бойынша есептік конференция өтті.

«ОТША» магистранттары Бір ай бойы Еуразия гуманитарлық институтының базасында педагогикалық практикадан өтті. Филиалдың филология кафедрасының өкілдері, магистранттары мен олардың жетекшілері (Казина Р.А., Жұмсақбаев А.Т., Маликова Ж.Д.) практиканы қорытындылау үшін есеп беру конференциясына жиналды.

Іс-шараға қатысушыларға филология кафедрасының меңгерушісі Галина Ивановна Власова құттықтау сөз сөйледі. Ол көптеген карантиндік шектеулерге және ішінара қашықтық форматқа қарамастан, тәжірибе сәтті өткенін атап өтті.

Онлайн сабақтар өткізген практиканттар қашықтықтан білім беру үшін институт пайдаланатын жаңа платформаларда (OES, ZOOM, Platonus) жұмыс ерекшелігін атап өтті. Магистранттар Юлия Зимодра мен Зарина Кунбаева 1-курс студенттерімен күндізгі форматта өзара іс-қимылдың қиындықтары туралы пікірлерімен бөлісті. Олар барлық қиындықтарға қарамастан, тәжірибенің оларға қатты әсер еткендігін және педагогикалық қызметті жалғастырғысы келетіндерін айтты. Тәжірибе базасының басшылары, ЕАГИ қызметкерлері Аман Тұрсынғазыұлы Жұмсақбаев пен Жанар Дәулетқызы Маликова практиканттардың жоғары оқу орындарында оқыту әлеуеті бар екенін және осы жолда оларды үлкен жетістік күтіп тұрғанын атап өтті.

Магистранттар тәжірибе жетекшілері мен ұйымдастырушыларына Еуразия гуманитарлық институтында өздерінің алғашқы кәсіби тәжірибесін алуға мүмкіндік бергені үшін зор алғыстарын білдірді.