Калибек Куанышбаев атындағы Қазақ мемлекеттік академиялық музыкалық-драма театрының әртістерімен студенттердің кездесуі өтті

2024 жылдың 12 ақпанында А.Қ. Құсайынов ат. Еуразия гуманитарлық институтының оқытушылары мен студенттерінің Калибек Куанышбаев атындағы Қазақ мемлекеттік академиялық музыкалық-драма театрының жас дарынды әртістері, музыканттары, композиторлары Нурболат Сахымен және Темирлан Шукеновпен шығармашылық кездесуі өтті.

Кездесу барысында залда қатысушылар халық музыкалық аспаптарының еліктіретін дыбыстарына, сондай-ақ қазақтың халық әндерінің орындалуы мен Темирлан Шукеновтің тамақты ән айтуын тыңдады.

Институт басшылығы мен қатысқан көрермендер атынан тәрбие ісі жөніндегі проректор, п.ғ.к., профессор Я.Н. Оспанова қонақтарға өнер көрсеткені үшін алғыс айтып, естелік кәдесыйлар табыс етті.