«Коммуникация және бейімделу: өзіміз және қабілеттеріміз туралы айтамыз» тренингі

2023 жылғы 26 қазанда инклюзивті білім беру және студенттерді психологиялық қолдау аясында «Коммуникация және бейімделу: біз өзіміз және өз қабілеттеріміз туралы айтамыз» тренингі өткізілді.

Тренинг барысында жоғары сынып оқушылары студенттерді біріктіру және қолдау үшін түрлі жаттығулар көрсетті.  Белсенді студенттер Аскаров Д., Брюхова П., Карпенко К., Айтказина К., Мусабеков А. қатысушыларға өздерін таныстыруға көмектесті.  Блажевич К. бірінші курс студенттеріне тыныс алуды басқару және дыбыстарды айту жаттығуын көрсетті, Домина К. «Австралиялық жаңбыр» жаттығуын көрсетті. Тренинг достық жеңген волейбол ойынымен аяқталды.