«Let’s Do It Qazaq Eli!»

26 ақпанда Еуразия гуманитарлық институтында заң пәндері кафедрасының және студент-заңгерлердің волонтерлер тобының бастамасымен «Let’s Do It Qazaq Eli!» волонтерлік мекемесінің вице-президенті Шасалим Шағалимовпен кездесу өтті. Кездесуге ЖОО-ның барлық студенттері шақырылды. Іс-шараның мақсаты – тек қалада ғана емес, сонымен қатар одан тыс жерлерде де биоәртүрлілікті сақтау мәселелерін талқылау. Шақырылған спикер экологияның ластану себептерімен қалай күресуге болатындығын және оны неден бастау керектігін айтып берді.

Сонымен қатар, кездесуде Ш. Шағалимов студенттерді жаңа «ZhasylQalqan» мобильді қосымшасымен таныстырды. Бұл қосымша қаладағы ауа соншалықты ластанғанын көрсетеді. Қосымша арқылы сіз көшедегі заң бұзушылықты (жолдағы қоқыс немесе табиғи қоқыс) түсіріп алып, жағдайды түзету үшін қалалық әкімшілікке жібере аласыз. Сіз ағаш отырғызуға тапсырыс бере аласыз, басқа қатысушылармен сөйлесіп, өз акцияңызды жасай аласыз.

Соңынан қонаққа көрермендерді қызықтыратын сұрақтар қойылды.