2022 жылғы 12 желтоқсанда өндірістік практикаға дайындық шеңберінде «Шетел тілі: екі шетел тілі» білім беру бағдарламасының 4 курс студенттері (ИЯ-19-01 академиялық тобы) «Мектепте өндірістік практикадан өту үшін студент-практикант нені білуі керек» тақырыбындағы семинарға қатысты. Іс-шараның модераторлары шетел тілдері кафедрасының меңгерушісі, доцент, п.ғ.к. Л.В. Волкова және аға оқытушы, п.ғ.м., А.М. Сарсенова болды. Олар мұғалімнің мектептегі жұмысы, студенттердің мектептегі тәжірибесі қалай өтіп жатқаны туралы айтып берді, сондай-ақ сабақтарды дайындау мен өткізуге, тиісті құжаттаманы рәсімдеуге қатысты ұсыныстар берді. Семинар интерактивті әңгіме түрінде өтті. Студенттер өздерін қызықтырған барлық сұрақтарын қойды, ал оқытушылар толық жауаптар берді.