«Мен — көшбасшымын» республикалық зияткерлік-танымдық ойыны

2019 жылдың 4 желтоқсанында экономикалық-математикалық пәндер кафедрасының студенттері Л.Н.Гумилев атындағы ЕҰУ өткізген Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президентін күнін мерекелеу құрметіне арналған «Мен – көшбасшымын» атты республикалық интеллектуалды-танымдық ойынға қатысты. Ойынға қатысқандар: «Экономист» және «AРEС» (Л.Н. Гумилев атындағы ЕҰУ), «Мировики» (Қазақ экономика, қаржы және халықаралық сауда университеті), «ThefiveandTeam» (Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті) командалары қатысты. Атырау қ-сы), «Бизнес акулалары» (Еуразия гуманитарлық институты), «Theвestinvest» («Қаржы академиясы» АҚ). Ойынның нәтижесі бойынша біздің команда «Business Sharks» 3 дәрежелі дипломмен марапатталды. Топ жетекшілері доцент Б.Б. Мажитова және аға оқытушы, магистр Ж.Д. Дәулетханова болды.