«Орталық Азия елдерінің тарихы (ЕАГИ)» және «Ұлы Жібек жолының тарихы (ЕАГИ)» ресми беттерінің тұсаукесері

2019 жылдың 25 қарашасында «Тарих» мамандығының 3-4 курс студенттері «Орталық Азия елдерінің тарихы және мәдениеті» траекториясы бойынша «Орталық Азия елдерінің тарихы (ЕАГИ)» және «Ұлы Жібек жолының тарихы (ЕАГИ)» ресми парақтарын тұсаукесерін өткізді.

Бұл екі парақ ғылыми әдебиеттерден (қазақ, орыс және ағылшын тілдерінде), мақалалар, деректі және көркем фильмдерден, Орталық Азия мен Ұлы Жібек жолы тарихының тақырыптық карталарынан тұрады. Сондай-ақ Орталық Азияны зерттейтін шетелдік ғылыми-зерттеу институттарының веб-сайттарына сілтемелер жасалған. Орталық Азия тарихына қызығушылық танытқандар параққа мына QR коды арқылы кіре алады.