Педагогика кафедрасының профорентациялық іс-шарасы.

Еуразия гуманитарлық институты Нұр-Сұлтан қаласының мектеп бітірушілері мен мұғалімдерін 2021 жылғы 30 қарашада, кәсіби бағыт бағдар беру іс-шарасы өтті. Бұл шарада Еуразия гуманитарлық институтына оқуға түсу ережелері, өту баллдары, ректордың білім гранты және жеңілдіктер, тәжірибе және жұмысқа орналасу туралы, сондай-ақ келесі білім беру бағдарламалары бойынша қызықтыратын сұрақтар туралы онлайн кездесу өтті.

Профорентациялқ іс-шараға қатысқандар: Шығыс Қазақстан облысы Ұржар ауданы бойынша білім бөлімінің «Қаратұма орта мектеп-балабақшасы» КММ; №73 мектеп-лицей; Ж. Ташенов атындағы 10 мектеп- гимназия; №28 мектеп-лицей; Караөткел ауылы «№2 жалпы білім беретін мектеп»; №26 мектеп-гимназия; Ақмола ауданы, «Ақмешіт ауылының жалпы орта білім беретін мектебі» КММ.