Педагогиканың жаңа технологиялары мен әдістері туралы

2019 жылдың 24-27 қаңтарында әлеуметтік ғылымдар кандидаты, педагогика кафедрасының доценті К.А.Мухамбетова Кәсіби психотерапевтикалық лига (Ресей), Сырттай бақылау және кеңес берушілер қауымдастығы (Ресей), Еуразия практикалық психология мен психотерапия институты (Қазақстан) мамандықтарына көмектесетін психологтар мен мамандар қауымдастығында кәсіби жетекшілерді даярлау және кәсіби сырттай бақылауды дамытудың сертификаттық бағдарламасында «Кәсіби полимодальды сырттай бақылау» тақырыбы бойынша оқудың екінші модулін аяқтады.

Бүгінгі таңда сырттай бақылау педагогтармен жұмыс істеудің жаңа әдісі болып табылады. Соның арқасында ұжымды ұйымдастыруға, белсенділікке ынталандыруға, эмоциялық күйзелісті жоюға мүмкін болады.

Біз әріптесімізді құттықтаймыз және алған білімін кәсіби көмек көрсету мақсатында қолдануына тілектеспіз!