«Phone and Technology» тақырыбындағы ашық сабақ

2022 жылғы 2 желтоқсанда п.ғ.к., шетел тілдері кафедрасының доценті Л.В.  Волкова «Phone and Technology» тақырыбында «Advanced English on the IELTS programme» пәні бойынша ИЯ-19-01 академиялық тобында («Шетел тілі: екі шетел тілі» білім беру бағдарламасы, 4-курс) ашық сабақ өткізді.

Сабақ барысында студенттер жаңа лексика мен оқытылған грамматикалық ережелерді қолдануды автоматтандыруға арналған түрлі тапсырмаларды орындады, сондай-ақ берілген тақырып бойынша презентацияларды сәтті орындады.

Ашық сабаққа кафедраның педагогикалық құрамы: п.ғ.м., доцент Г.У. Аренова, п.ғ.м.,  доцент Н.Л. Сулятецкая, PhD, доцент Ж.Т. Оспанова, п.ғ.м.,  доцент Л.У. Алипбекова, п.ғ.м., аға оқытушы Г.К. Темиргалиева,  ф.ғ.м.,  аға оқытушы оқытушы К.В. Мельнова, аға оқытушы Р.С. Кенжебекова, аға оқытушы С.М. Куанышева және т. б. қатысты.