ПП-18-01 тобында «Жақсылық жаса!» кураторлық сағаты өтті

2021 жылдың 17 наурызында «Қайырымды істер марафоны» жобасы аясында педагогика кафедрасының аға оқытушысы Г.Ж. Рахимжанова ПП-18-01 академиялық тобымен бірлесіп ZOOM платформасында «Жақсылық жаса» тақырыбында тәрбиелік іс-шара өткізді.

Бұл іс-шара студенттердің өмірдің әмбебаптығы мен күрделілігі, өмірде жақсылық пен жамандықтың болуы, адамның іс-әрекеттері үшін моральдық жауапкершілігі туралы идеяларын қалыптастыруға бағытталған. Сұрақтар талқыланды: Жақсылық деген не? Неліктен адамға жақсылық жасауды үйрену маңызды?

Студент Бақытжанова Диана үлкен тәрбиелік мәні бар бейнеролик көрсетті.  Іс-шара ұлы ғалым, ағартушы Абай Құнанбаевтың «Жақсылық жаса» сөздерімен аяқталды. «Жақсылық жасау – әр адамның парызы».