Рухани жаңғыру тұлғаны этноәлеуметтендірудің психологиялық факторы ретінде

26 қараша 2021 ж. Еуразия гуманитарлық институтының педагогика кафедрасының профессоры, психол ғ.д. А.Т. Изакова академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университетінің психология кафедрасының, Қазақстан тарихы кафедраларының және Қарағанды медицина университеті кафедраларының ұйымдастыруымен Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған «Рухани жаңғыру тұлғаны этноәлеуметтендірудің психологиялық факторы ретінде» атты жоғары оқу орындары арасындағы онлайн – семинардың жұмысына қатысты.

А.Т. Изакованың «Қазақстандағы эксперименттік этнопсихологиялық зерттеулерге С.М. Жақыпов, Б.А. Әмірова, Р.Т. Алимбаеваның қосқан үлесі туралы» баяндамасы семинарға қатысушылардың қызығушылығын тудырды. «Жанды» пікірталас онлайн режимде болса да, ғылыми өзара іс-қимылдың шекараларын итеріп, түрлі жоғары оқу орындарының ғалымдарымен пікір алмасуға мүмкіндік берді.