Санкт-Петербург мемлекеттік университетінде өткен халықаралық филология конференциясында сөз сөйлеу

2024 жылғы 26 наурызда А.Қ. Құсайынов ат. ЕАГИ шетел тілдері кафедрасында жүзеге асырылатын «Орыс тілді қазақстандық авторлардың заманауи әдеби ертегісін ағылшын тіліне аударудың лингвомәдени аспектілері» ғылыми жобасы аясында п.ғ.к., доцент Л.В. Волкованың жетекшілігімен кафедраның аға оқытушысы А.А. Гыля Санкт-Петербург мемлекеттік университетінде өткен халықаралық филологиялық конференцияда зерттеу тақырыбы бойынша баяндама жасады. Санкт-Петербург мемлекеттік университетінің филология факультетінің тарихи ғимаратының қабырғасында өткен конференция әлемнің әртүрлі елдерінен жетекші ғалымдарды жинады.  П.ғ.к., доцент Л.В.Волкова және аға оқытушы А.А. Гыля «Заманауи көркем әдебиетті аудару тәжірибесіндегі жаңа технологиялар (қазақстандық әдеби ертегі материалында)» баяндамасы аудиторияның қызығушылығын тудырды.