Шетел тілдері кафедрасының ПОҚ-қа арналған оқыту вебинары

2021 жылдың 4 қарашасында шетел тілдері кафедрасының оқытушыларына арналған оқыту вебинары өтті, оны АҚШ Елшілігінің қолдауымен ағылшын тілі бойынша аймақтық үйлестіруші Гаухар Шакирова және Орталық Азиядағы ағылшын тілі бойынша аймақтық қызметкер Джон Сильвер өткізді.

Оқытуға п.ғ.к., доцент, кафедра меңгерушісі Л.В. Волкова; PhD, профессор В.С. Евсеев; п.ғ.м., доцент А.У. Ильясова; п.ғ.м., доцент Г.У. Аренова; п.ғ.м., доцент У.К. Байтурина; PhD, доцент Ж.Т. Оспанова; п.ғ.м., доцент С.Е. Давлетова; п.ғ.м., аға оқытушы Салык Жумабек; г.ғ.м., аға оқытушы С.М. Султанова; п.ғ.м., аға оқытушы Ж.М. Каирова; п.ғ.м., аға оқытушы А.Н. Ергалиева; аға оқытушы Н.В. Никульшина; ф.ғ.м., аға оқытушы Г.С. Давлеткалиева; п.ғ.м., аға оқытушы Хасилан Фариза; оқытушы А.А. Гыля және т.б. қатысты.

Аталған іс-шараны ұйымдастырғаны үшін шетел тілдері кафедрасы п.ғ.м., аға оқытушы А.М. Сәрсеноваға ерекше алғыс білдіреді.