Өскембаев Қанат Сәдуақасұлы Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университетінде 5В020300 – Тарих білім беру бағдарламасының студенттеріне онлайн-дәріс сабақтарын өткізді

2020 жылдың 23 қарашасы мен 12 желтоқсан аралығында педагогика кафедрасының профессоры Өскембаев Қанат Сәдуақасұлы Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университетінде 5В020300 – Тарих білім беру бағдарламасының студенттеріне «Қазақстан ХХ ғасырда» пәнінің аясында «ХІХ ғасырдың соңы-ХХ ғасырдың басындағы қазақ ұлттық интеллигенциясының тарихи рөлі» модулі бойынша Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарымен білім беру қызметтерін көрсету саласындағы өзара ынтымақтас туралы шарт негізінде онлайн-дәрістер өткізді.