Студенттер үйінде ашық диалог өтті

2022 жылдың 5 қыркүйегінде Еуразия гуманитарлық институтының Студенттер үйінде әлеуметтік-экономикалық мәселелер жөніндегі проректор С.С. Оспанов, тәрбие жұмысы жөніндегі проректор Я.Н. Оспанова, декан                  Т.Н. Кемайкина, деканның орынбасары С.Д. Кохович, тіркеу офисінің бастығы Қ.Т. Байжұманова, медицина қызметкері С.С. Рахметова, медицина қызметкері С.С. Рахметованың, Студенттер үйінің тәрбиешісі Б.Ш. Кадрина, ЕАГИ психологиялық қызметінің психологы Н. Ж. Болатбекова, Студенттер үйінің коменданты Г.У. Дутпаева, Жастар ісі жөніндегі комитеттің төрайымы А. Әбілдина, Студенттер үйінде тұратын студенттердің қатысуымен кеңейтілген жиналыс өтті. Жиналыс ұйымдастыру мәселелеріне, студенттер үйінде тұру және жүріс-тұрыс ережелеріне, санитарлық-гигиеналық нормаларды сақтауға, өрт қауіпсіздігі ережелеріне, өткізу режимінің талаптарына арналды. Студенттерге ішкі тәртіп ережелерін сақтау қажеттілігі туралы ақпарат берілді: бөлмелерде кезекшілік ету, қажетті экономикалық жұмыстарды орындау және комендант пен студенттік кеңестің талаптарын орындау.  Сондай-ақ студенттердің әкімшілік құқық бұзушылық мәселелері талқыланды. Студент жастардың өмірі мен денсаулығының қауіпсіздігіне қатысты мәселелерге ерекше назар аударылды.

Жиналыста ашық дауыс беру арқылы Студенттер үйінің студенттер кеңесінің жаңа құрамы сайланды.

Диалог барысында жиналыстың күн тәртібі толығымен қаралды. Сонымен қатар студенттер өздерін қызықтырған сұрақтарын қойып, Студенттер үйінде тұру аспектілері бойынша толық жауаптар алды.