Тұңғыш Президент күніне арналған «ЕЛ БАҒАСЫ – ЕЛБАСЫ» атты кураторлық сағат

2021 жылдың 24 қарашасында заң пәндері кафедрасының аға оқытушысы, з.ғ.м. Мусынова Г.Е. ЮТҚ-21-01 академиялық тобында   Тұңғыш Президент күніне арналған «ЕЛ  БАҒАСЫ – ЕЛБАСЫ»  атты кураторлық сағат өткізді.

Кураторлық сабақ барысында қазақ халқы үшін еліміздің Тұңғыш Президенті Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаевтың орны бөлек, бұл мерекенің 1 желтоқсан болып таңдалу себебі де ерекше екендігі, ұлт тарихында жаңа өзгерістер бастау алған мәселесі талқыланды.

Ел іргесі, шекарасы нақтыланды, заңмен бекітіліп жеке Қарулы күштері  құрылды. Елбасымыз қазақ халқы үшін аянбай қызмет етті. Сол себепті болар, елбасымыз халық арасында зор құрметке ие.

Кураторлық сабаққа қонақ ретінде ЮК-18-01 тобының студенттері қатыстып, қызығушылық танытты, тыңдаушы ретінде қолдау көрсетті.