USTAZ PRO ұсынған Riviera халықаралық мектебіндегі мастер-кластары

10 ақпан шетел тілдері кафедрасының аға оқытушысы п.ғ.д. А.М. Сарсенова және «Шетел тілі: екі шетел тілі» білім беру бағдарламасының 1-2 курс студенттері (ИЯТ-23-01, ШТ-22-01 академиялық топтары) USTAZ PRO – білім беру компаниясы ұйымдастырған шеберлік сыныптарына қатысты-қазақстандық білім беру компания. Шеберлік сабақтары Riviera халықаралық мектебінде өтті. ”Көптілдік пен контент жасай білу мұғалімнің мансаптық дамуына қалай ықпал ете алады?”, “Мұғалімдердің энтузиазмы мен мотивациясын жоғалтпау үшін не істеу керек?”, ”Өзара қолдау көрсететін команда құру:мұғалімдердің тиімді жұмыс істеу машығын дамытатын негізгі принциптер” – педагогтың оқу-тәрбие қызметін ұйымдастырудың кәсіби тәжірибесімен қызықты түрде бөліскен спикерлер қозғаған шеберлік сыныптарының тақырыптары болды.